بلاگ

ریتم زندگی

IMG_20211227_171309_499

ریتم زندگی

زندگیزندگی

زندگی ما یک جور داستانه وقتی از خواب بیدار میشیم داستان اون روز رو می بینیم.ولی خواب هم داستانه رویا و کابوسی که موقع خواب می بینیم جزوی از داستانمون هست.دقت کردید این داستانا چقدر بر اساس ریتم، اوج و فرود دارند.جاهایی که می خندیم داستان شاد میشه و اونجا هایی که ناراحتیم غم انگیز میشه.

قهرمان

قهرمان

همیشه تو فیلم ها و انیمیشن ها هر داستانی برای خودش قهرمانی داره و همیشه آدمایی بودند که با نیروی های عجیب، ولی این دلیل نمیشه که حتما باید نیرو های عجیبی داشته باشیم تا قهرمان داستانمون باشیم.گاهی حتی میتونیم با محافظت کردن از خونوادمون، بر اساس مسئولیتامون قهرمان باشیم.تو فیلم ها و انیمیشن ها همیشه قهرمانا یک نقصی داشتند ودارند که میتونه (مغرور، نادون، افسرده و … ) باشند.واینم در همه انسان ها وجود داره.یک جاهایی باید مبارزه کنیم در برابر شر یک جا هایی باید آروم باشیم و بزاریم داستانمون طی بشه.

راویراوی

 طرز روایت داستانمون با خودمون هست خودمون کارگردانیم پس  یعنی اجازه داریم نا محدود روایت داستان اونجوری که دلمون میخواد پیش ببریم.فرض کنید توی دنیای سه بعدی هستید و بر اساس دید خودتون صحنه هارو میچینید نور و صدا رو تنظیم میکنید و آماده فیلمبرداری میشید.

هدف معین

هدف معین

همیشه دیدیم که قهرمانا به همدیگه کمک می کنن چون هدف هر قهرمان محافظت از خونوادشه. اون ها ناجی هر نفر یا هر خونواده میتونن باشن.با یک لبخند شما رو حتی شده برای چند صدم ثانیه از غم نجات میدن.قسمت سخت و شایدم تلخ وقتی هست که شما برای رسیدن به نیازت باید از خواسته هات بگذری.مثل آقای شگفت انگیز تو انیمیشن شگفت انگیزان که از خواستش که شهرت بود گذشت تا به خونوادش برسه.

اوج و فروداوج وفرود

بعضی اوقات به بحران هایی بر میخوریم که نمیتونیم رهاشون کنیم چون در آینده این بحران ها گذشته تلخ ما میشن. بعضی مواقع با حرف های بقیه ناراحت میشیم به اصطلاح “می کشیم کنار” اما کار اصلی ما از اونجایی شروع میشه که بهمون احتیاج داشته باشن و بازگشتی داشته باشیم که بهترین نتیجه رو بگیریم.و این ها اوج و فرود داستان ما هستند.