بلاگ

بُعدی ناشناخته

HeaderM

بُعدی ناشناخته

صدای بقاءموسیقی در زندگی

موسیقی جزوی از زندگی ماست صدای پیچیده شدن باد در لای شاخ و برگ ها صدای بارون صدای پرنده ها و جاری شدن آب رودخونه همه ی اینا موسیقی آرامش دهنده رو تشکیل میدن. موقع ای که خسته ای و حوصله کاری نداری باعث میشن به زندگی برگردی و اون لحظات لذت بخشی هستن.

 

درک احساسموسیقی در انیمیشن

در انیمیشن ها کارگردان ها انیماتور ها و آهنگسازان رو در یک هدف میبره تا با هم در لحظات اوج که کاراکتر هیجان زده میشه موسیقی اوج بگیره و حس هیجان در کاراکتر درک بشه.بعضی وقت ها کارگردان برای اینکه مخاطب رو وادار به دیدن انیمیشن یا فیلم کنه با موسیقی سرگرمش میکنه.در استاپ موشن هم برای اینکه مخاطب هم درک کنه و هم داستان رو متوجه بشه از موسیقی استفاده می کنند.

 

 

موسیقی در بازیجان بخشی

راز موفقیت بیشتر بازی ها ویدیوئی جهان موسیقی هست در تک تک لحضات بازی اگر ژانر ترس و وحشت باشه شخص ترسش دو برابر میشه یا ژانرش ماجراجویی باشه حس کنجکاوی داره و … . ولی اصل مطلب اینه که موسیقی به بازی جون میده و زندش میکنه.

 

 

 

ماندگارموسیقی در فیلم

اگر به فیلم “پدرخوانده” توجه کنیم علاوه بر نقش آفرینی “مارلون براندو” که برای بازی در نقش ویتوکورلئونه بود موسیقی جذاب و ماندگار که توسط “نینو روتا” آهنگ سازی شد در اون سال ها رکورد فروش اون دهه را از آن خود کرد.

 

 

موسیقی در کارتمرکز

اگر در حین کار میخواهید با تمرکز بیشتری به کارتون بپردازید و نویز های اضافی نشنوید (البته بعضی ها با گوش دادن به موسیقی حواسشون پرت میشه)بهترین راهکار موسیقی هست(موسیقی بی کلام بهتون پیشنهاد میکنم). کار صرفا کار اداری یا شغل نیست میتونه برای درس خوندن تمرکز کردن و… باشه.

 

 

سکوتآرامش در موسیقی

بعضی وقتا هممون به آرامش و تنهایی نیاز داریم برای آزاد کردن ذهنمون واین آرامش رو میشه با گوش دادن به موسیقی بی کلام و نوشیدن یک قهوه با تمام وجود درک کرد.

 

#پیشنهاد میکنم موسیقی I Giorni را گوش کنید.