بلاگ

حال و هوا‌ ، در و دیوار !

Slider4

حال و هوا‌ ، در و دیوار !

محیط رابو

رابو محیطی گرم و دلنشین داره با اتاق هایی که هر کدوم حال و هوا و داستان های منحصر به فرد خودشون رو دارن؛ استدیو، اتاق تولید محتوا، کلاس های درس و کافه کتاب این داستان ها رو روایت میکنن.

وقتی همکاران تولید محتوا برای پژوهش یا مطالعه به سمت کتابخانه میرن، معمولا بعد ازبرداشتن کتاب پشت یکی از میزهای کافه میشینن و بعضی وقتا هم (خصوصا اگر هوا سرد باشه!) با یه لیوان قهوه یا چای، به بالکن کافه کتاب که روبه خیابون انقلاب باز میشه ، میرن و اونجا مشغول به مطالعه میشن!

تیم رابو

تیم رابو

تیم رابو واقعا مثل خانوادس، برای پیشرفت روزانه کارها هر روز جلساتی برگزار میکنیم و در جلسات رویاهامون رو دنبال میکنیم، مشکلات رو با هم درمیون میذاریم تا با مشورت های همدیگه کار بهتر  و حرفه ای تر پیش بره، و با این تفاسیر به رویا هامون نزدیک تر میشیم .

 

 

دوره های رابو

دوره های رابو

برگزاری هر دوره چالش جدید برای ما هست چه سخت و چه آسون .دوره هامون با کیفیت تر باشه و هنر جو وقتی دوره ما رو خریداری میکنه رضایت کامل داشته باشه و این رضایت، امنیت در خرید دوره های ما به وجود میاره و مارو مشتاق تر و هدفمند تر به سمت برگزاری دوره ی دیگری میبره. موفقیت دوره ها در رابو یعنی هنرجو بعد از خروج از رابو با پورتفولیو هنری خودش به اهدافش می رسه.

استدیو و کافه کتاب

کافه کتاب

استدیو محیطی ساکتی هست که ادیتور نشسته پشت سیستم و ادیت و تدوین می کنه. کافه کتاب یکی از مهم ترین مکان هاست برای رابو چون ایده هامون در آرامشش پدیدار میشه.

 

کار در رابو

اتاق تولید محتوا

اتاق تولید محتوا بهترین اتاق کاری هست که دیدم همه پشت میزمون هستیم و کار می کنیم. خیلی وقت ها شده ساعت ها نشستیم و زمان اندازه پلک زدن گذشته و نفهمیدیم . این جذابیت رابو رو بیشتر از دیروزمون میکنه.گیاهانی که روی میزمون هستن باعث میشه رابو (گل بهاری) رو بهتر درک کنیم  و از بودنمون لذت و در رابو زندگی کنیم.      ​