وبلاگ

بلاگ

یک‌سالگی رابو

Slider2

یک‌سالگی رابو

✨ یکسال از شروع تصمیم بودن گیاه تنومند رابو گذشت.

رابو برای معرفی سبکی نوین و درست در آموزش انیمیشن کشور، پا در عرصه ی عمل گذاشت؛ پس از سال ها تحقیق و جست و جو و ساعت ها جلسه و صحبت با بزرگان انیمیشن در داخل و خارج کشور،در بهار 1399 این گیاه، مراحل بودن خود را آغاز کرد و در نهایت از 28 آبان 1399 مدرسه انیمیشن رابو رسما فعالیت خود را شروع کرد.

با تلاش بسیار زیاد افراد مختلف، یکسال از قدم برداشتن در این مسیر گذشت، در طول این مدت، اتفاقات زیاد بزرگ و کوچک با طعم های مختلف تلخ و شیرین رقم خورد، اما هیچ کدام مسیر تلاش و حرکت تیم را جهت رشد روزافزون رابو متوقف نکرد.

و حالا پس از یکسال از کنار شما بودن و آموزش و معرفی تعداد زیادی هنرمند حرفه ای انیمیشن،بسیار خرسندیم و بابت این همراهی یکساله از همه شما همراهان عزیز صمیمانه سپاسگزاریم.

باورداریم که با همراهی شما عزیزان، میتوانیم این گیاه را، در کنار هم،روز به روز قوی تر کنیم؛ دستانمان را همچون ریشه های این گیاه، به دست هم دهیم و برای فردایی بهتر گام های بلندتری را برداریم.

🔴 در انتها از شما میخواهیم که اگر در مورد فعالیت های یکساله مدرسه رابو، نظر یا نکته ای دارید و یا از دوره ها و کلاس های رابو خاطره ای بامزه در ذهن دارید، حتما از طریق دایرکت، حساب پشتیبانی تلگرام یا ایمیل رابو به نشانی info@raboschool.com در قالب متن ، صوت یا یک فیلم با ما در میان بگذارید.

🔴منتظر پیام های انرژی بخشتان هستیم.🌹🌹